z podajnikiem resortowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wysoka efektywność energetyczna przy jednoczesnej czystości spalania węgla kamiennego? To możliwe? Mając piece z podajnikiem ślimakowym resortowym jak najbardziej! To bowiem nowoczesne kotły wodne, węglowe, niskotemperaturowe, które wyposażono w regulowany proces palenia. Posiadają automatyczny podajnik i retortowy palnik węglowy.

9.380,00 
10.380,00 
Prezentowane w poniższej kategorii piece z podajnikiem ślimakowym resortowym mogą być montowane tylko w instalacjach systemu otwartego. Znajdują zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania w obiektach mieszkalnych, zakładach, warsztatach, pawilonach handlowych, szklarniach, szkołach, gospodarstwach wiejskich oraz wielu innych. Różne warianty mocy kotła z podajnikiem ślimakowym resortowym pozwalają na ogrzanie niemal każdego pomieszczenia, niezależnie od metrażu. Najmniejsze urządzenia o mocy 7kW ogrzeją przestrzeń o powierzchni 70 m2, podczas gdy największe, o mocy 50kW będą w stanie zapewnić komfort termiczny w dużych, liczących nawet 500 m2 obiektach.

Kotły CO z podajnikiem Ecodesign piątej klasy charakteryzuje stabilna praca, bez wytrącania ciepła, co bez wątpienia wywiera duży wpływ na zmniejszenie kosztów eksploatacji. Ze względu na wysoką jakość wykonania i staranny dobór materiałów, urządzenie zapewni bezawaryjną pracę przez wiele lat. Co ważne, zachowując maksymalną wydajność – przez cały okres użytkowania. Jest zatem polecaną alternatywą dla osób, które do tej pory uważały piec na pellet za jedyne słuszne rozwiązanie. Wybierając nasz piec na ekogroszek zyskują Państwo pewność zakupu najlepszego urządzenia do instalacji CO, którego potwierdzeniem są odpowiednie certyfikaty świadczące o jego najwyższej jakości. To nowoczesny kocioł dostarczający niezbędnej ilości ciepła, ale również pozwalający dbać o środowisko naturalne. Jedno pozostaje pewne – jego montaż w domowej instalacji CO zapewni wydajną, oszczędną i profesjonalną pracę – przez wiele lat. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Służymy fachową pomocą przy doborze idealnego urządzenia grzewczego. Zapraszamy!