Piec CO 75 kw

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Przedstawiamy kotły 75 kW, które zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o najwyższych wymaganiach użytkowników. Jest to moc, która poradzi sobie w obiektach o przestrzeni między 450-750 m2. Jest to zatem właściwy wybór do różnego rodzaju obiektów noclegowych, kamienic lub instytucji (np. szkół, urzędów itp.).

Wozny-kotly.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem. Poznaliśmy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu udało nam się dostosować konstrukcję do najwyższych wymagań. Kotły 75 kW zostały wyposażone więc m.in. w wygodny i pojemny podajnik, innowacyjny i czytelny panel oraz systemy wspierające eksploatację. Piece są zatem proste w obsłudze, a raz rozpalony kocioł na jesieni może zostać zgaszony dopiero na wiosnę. Twoim jedynym obowiązkiem jest pozbywanie się popiołu i dosypywanie paliwa co kilka dni do podajnika.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych kotłów klasy V? Szczegółowe informacje znajdziesz m.in. w opisach usytuowanych pod produktami. W razie potrzeby zadzwoń lub napisz bezpośrednio do naszych specjalistów.