Piec CO 50 kw

Filtruj

Aktywne filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Masz wysokie oczekiwania względem efektywności systemu ogrzewania? Kotły 50 kW to urządzenia, które dostosowane są do obiektów o powierzchni od 300 do 600 m2. Charakteryzuje je również wysoka wydajność grzewcza. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej informacji na ich temat, jesteś we właściwym miejscu. Przygotowaliśmy wiele fantastycznych urządzeń, które gwarantują użytkownikom maksimum zadowolenia z inwestycji.

6.100,00 12.800,00 

Dlaczego warto zaufać propozycjom Wozny-kotly.pl? Ponieważ kotły klasy V, które znajdziesz m.in. w naszej ofercie, to wyposażenie certyfikowane. Oznacza to, że kotły 50 kW (i wszystkie pozostałe warianty również), przeszły szczegółowe testy w warunkach laboratoryjnych. Specjaliści poddawali je wielu badaniom, by udowodnić, że są to urządzenia bezpieczne, ekologiczne i energooszczędne.

Brakuje Ci doświadczenia i potrzebujesz wsparcia przy wyborze mocy lub modelu? Jesteśmy do dyspozycji. Pomożemy Ci niezależnie od etapu realizacji zamówienia. Skontaktuj się zatem z zespołem Wozny-kotly.pl.