Piec CO 38 kw

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Twoja nieruchomość mieści się w granicach 240-320 m2? W takim razie kotły 38 kW są idealnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb. Nie czekaj i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszymi specjalistami. Odpowiedzą oni na wszystkie Twoje pytania.

11.440,00 

Czy warto wybrać kotły z podajnikiem dostępne w ofercie Wozny-kotly.pl? Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, niezawodności, komforcie eksploatacji, wydajności i bezpieczeństwie, to jest to właściwa decyzja zakupowa. Wszystkie kotły klasy V, które oddajemy w ręce klientów, to produkty certyfikowane. Przeszły one szczegółowe badania przez niezależnych specjalistów i spełniają najbardziej rygorystyczne standardy UE.

Co, jeśli Twój obiekt posiada inny metraż? Kotły 38 kW to nie wszystko, co mamy do zaprezentowania naszym klientom lub interesantom. W pozostałych częściach sklepu znajdziesz wiele innych kotłów klasy V, które posiadają zróżnicowaną moc lub parametry techniczne. Dostosuj zatem urządzenia grzewcze do swoich indywidualnych potrzeb.