Piec CO 20 kw

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Prezentujemy innowacyjne kotły 5 klasy 20kW dla klientów z wysokimi wymaganiami. Od lat zdobywamy doświadczenie w branży, dlatego udało nam się stworzyć ofertę idealną, która łączy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość urządzeń oraz komponentów. Chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w tej kategorii.

9.000,00 
9.450,00 10.450,00 
11.000,00 

W dalszym ciągu interesują Cię kwestie, które nie zostały poruszone na naszej stronie? Wystarczy zadzwonić lub napisać. Nie ma sensu dłużej czekać. Sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Postaw bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Wysokogatunkowe urządzenia zaprojektowane z zachowaniem najwyższych standardów gwarantują zabezpieczenia na wypadek awarii. Dodatkowo poinformują one użytkowników o konieczności przeglądu i konserwacji. Nasze kotły 20kW zaprojektowane i zbudowane są w taki sposób, by błyskawicznie reagowały na każde (nawet najmniejsze) odstępstwo od normy. Skoro technologia udostępnia nam tak wiele możliwości, warto wykorzystać je we właściwy sposób, poprawiając jakość swojego życia. Kotły wyposażone są w doskonałej jakości system, który po wykryciu ewentualnych nieprawidłowości (np. spadkiem efektywności przez spieki), zabezpieczy urządzenie i wejdzie w tryb awaryjny.

Kiedy wybrać kotły 20kW? Gdy będą one pracować w nieruchomościach na granicy 160-200 m2. Kotły 20kW zapewnią w takich obiektach maksymalną efektywność grzewczą, co przełoży się na obniżenie rachunków za ogrzewanie i wykorzystanie ich potencjału w sposób racjonalny.

Dlaczego warto zainwestować w model z podajnikiem? Kotły 20kW z podajnikiem to rozwiązanie dla użytkowników, którzy cenią komfort i wygodę eksploatacji. Wystarczy napełnić podajnik odpowiednią ilością paliwa (pelletu lub ekogroszku) raz na jakiś czas i regularnie sprawdzać jego stan.

Kotły 20kW w ofercie Wozny-Kotly.pl to sprzęt spełniający najbardziej rygorystyczne normy i standardy nakładane przez Unię Europejską. Posiadają one niezbędne certyfikaty i atesty. Dokumentacja została wystawiona przez niezależne laboratoria, po przeprowadzeniu szczegółowych badań.