Piec CO 19 kW

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Przedstawiamy innowacyjne kotły 19kW klasy V. Są to ekologiczne piece o obniżonej emisji szkodliwych zanieczyszczeń, które charakteryzują się wysokim potencjał cieplnym. Nie czekaj i już dziś postaw na nowoczesne rozwiązania, które są na wyciągnięcie ręki w Wozny-Kotly.pl.

9.380,00 

Czy kotły 19kW klasy V są właściwą inwestycją? Oczywiście, że tak! Gwarantują one dużo większą efektywność cieplną od starszych i gorszych pieców, co przełoży się na mniejsze spalanie paliwa i generowanie dodatkowych oszczędności do domowego budżetu. Do tego dochodzi kwestia wygody. W ofercie Wozny-Kotly.pl znajdziesz konstrukcje, które wyposażone są w pojemne podajniki. Dzięki nim nie musisz co chwilę chodzić do kotłowni, by sprawdzić, czy w piecu znajduje się odpowiednia ilość ekogroszku lub węgla. Wystarczy napełnić je raz i przez dłuższy czas nie musisz martwić się spadającą temperaturą.

Czy to wszystko, co kotły na ekogroszek 19kW mają do zaoferowania? Nic bardziej mylnego! Wysokiej jakości urządzenia zaprogramowane we właściwy sposób wystarczy rozpalić raz na sezon i wygasić na wiosnę! Przestań więc przejmować się codziennym rytuałem i postaw na własny komfort.

Jakość i bezpieczeństwo użytkowników stawiamy na pierwszym miejscu. Zarówno kotły 19kW, jak i pozostałe dostępne moce, posiadają certyfikaty i atesty potwierdzające zgodność ze standardami nałożonymi przez Unię Europejską. Do produkcji kotłów klasy V wykorzystujemy jedynie wysokogatunkowe surowce i najlepsze podzespoły. Gwarantują one bezawaryjność oraz ochronę użytkowników, osób znajdujących się w pobliżu i mienia. Z naszymi urządzeniami możesz spać spokojnie. Przekonaj się o tym na własne oczy i dołącz do grona zadowolonych klientów.

W pozostałych częściach sklepu Wozny-Kotly.pl znajdziesz wiele akcesoriów, części wymiennych i przydatnych elementów wyposażenia. Zobacz, co mamy do zaprezentowania i zadzwoń lub napisz. Nasi eksperci są do dyspozycji i z przyjemnością pomogą zrealizować zamówienie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Sprawdź także jakie korzyści niesie za sobą piec CO na pellet!