Piec CO 14 kW

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Sięgnij po sprawdzoną jakość i wybierz kotły 14kW od Wozny-Kotly.pl. Co sprawia, że są one tak wyjątkowe? Ich technologia i wyeliminowanie lub ograniczenie większości obowiązków, o których należy pamiętać przy klasycznych piecach lub kominkach. Już nie musisz codziennie ich rozpalać i co chwilę chodzić do kotłowni, by dosypać ekogroszku lub węgla. Wystarczy raz ustawić system kotła, rozpalić go, uzupełnić podajnik i pozbywać się popiołu. Jak widać, ogrzewanie nieruchomości bez dostępu do sieci miejskiej, nie musi być skomplikowane i pracochłonne. Przy obecnej technologii jest to o wiele prostsze i tańsze, niż Ci się wydaje.

8.480,00 

Kiedy stosować kotły 14kW? Chociaż nie są to urządzenia o najmniejszej mocy, można zaklasyfikować je do grupy stosunkowo niewielkich. Doskonale sprawdzą się w przypadku ogrzewania domów jednorodzinnych, których metraż nie przekracza 140 m2. Pamiętaj jednak, by do kwestii zakupu podejść w sposób racjonalny i rozsądny. Piec na ekogroszek nie powinien działać większość czasu na maksymalnych obrotach. Jego moc nie może być również zbyt duża. Niewykorzystany potencjał oznacza zmarnowane paliwo i wyższe koszty ogrzewania – a nam przecież chodzi o to, by rachunki były niższe.

Jak zatem dopasować odpowiednie kotły do własnych potrzeb? Dysponujemy zarówno 10, 12, 14, 15, 16 kW, jak i dużo mocniejszymi piecami CO 5 klasy. Sprawdź, który odpowiada Twoim wymaganiom.

Wszystkie kotły 14kW przechodzą szczegółową selekcję i testy. Do naszych klientów trafia wysokiej klasy asortyment z najwyższej półki. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie model będzie gwarantować satysfakcjonującą efektywność i bezpieczeństwo przez wiele lat, jesteś we właściwym miejscu.

Pamiętaj, że kotły 14kW to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. W pozostałych częściach Wozny-Kotly.pl znajdziesz mnóstwo innych propozycji o zróżnicowanej mocy i funkcjonalnościach. Pamiętaj, że to kocioł powinien być dostosowany do Twoich potrzeb, a nie odwrotnie. Nie zwlekaj i wybierz asortyment dla swojej nieruchomości już teraz.

Zobacz także piece CO na pellet!