Piec CO 12 kW

Filtruj

Aktywne filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Z myślą o klientach z mniejszymi potrzebami grzewczymi, przygotowaliśmy piec CO 5 klasy 12kW. Jest to wysokiej jakości konstrukcja, która zaspokoi Twoje oczekiwania. Chcesz poznać charakterystykę wyposażenia w tej części sklepu? Wszystkie informacje znajdziesz w opisie pod każdym produktem. Zobacz, co na Ciebie czeka.

Nie zawsze warto na siłę instalować duże kotły o imponującej mocy. Gdy nie wykorzystasz ich potencjału (np. ze względu na mniejszy metraż nieruchomości), spalisz zbyt dużo paliwa. Rezultat cieplny będzie natomiast taki sam, jak wybór słabszych, lecz dobrze dobranych urządzeń.

Kiedy warto wybrać kotły 12kW? Perfekcyjnie sprawdzą się one w przypadku niewielkich domów lub lokali o powierzchni w granicy 50-110 m2. Oczywiście warto wziąć zapas z obydwu stron, by wykorzystać możliwości mocy kotła w sposób zadowalający i bezpieczny. Pamiętaj, że dobry kocioł nie tylko musi być mocny. Powinien być zaawansowany pod względem dostępnych funkcji, których zadaniem jest wsparcie użytkowników.

Technologia udostępnia nam wiele udogodnień, które mają realny wpływ na bezpieczeństwo, satysfakcję z inwestycji, poprawę wydajności i komfort eksploatacji. Przykładem są kotły 12kW, w których zastosowano m.in. inteligentny system sterowania i wiele zautomatyzowanych funkcji.

Do najpopularniejszych zaliczamy:

  • regulację działaniem układu podającego oraz wentylacyjnego,
  • obsługę pomp elektronicznych, c.o. i c.w.u.,
  • wsparcie uzupełniającego obiegu grzewczego,
  • obsługę indywidualnego termostatu pokojowego,
  • nadzór nad ilości paliwa
  • manipulację trybem działania za sprawą opcji lato/zima
  • sterowanie pogodowe

Interfejs i panel sterowania jest niezwykle prosty. Dzięki temu z obsługą kotła poradzi sobie każdy – nawet osoba bez szczególnego doświadczenia.

Nie jesteś specjalistą i nie wiesz, który piec na ekogroszek to najlepsza opcja dla Ciebie i Twojej nieruchomości? Do dyspozycji masz zespół wykwalifikowanych ekspertów, którzy z przyjemnością pomogą i odpowiedzą na Twoje pytania. Kotły 12kW nie mają przed nimi tajemnic. Nie muszą mieć ich również przed tobą. Sprawdź też piece CO na pellet!