Piec CO 100 kw

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Prezentujemy wydajne kotły 100 kW o imponującej mocy. Sprawdzą się one w przypadku nieruchomości o powierzchni między 750-1000 m2. Jeśli więc potrzebujesz niezawodnego rozwiązania do obiektu noclegowego, dworku, przedsiębiorstwa, kamienicy lub bloku, urządzenia w tej kategorii będą perfekcyjną inwestycją o satysfakcjonującej efektywności.

Kotły klasy 5 w Wozny-kotly.pl to profesjonalnie zaprojektowany i skonstruowany asortyment. Są one zatem w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki sprawności ocenianej na 92-94%, są ekologiczne i pozwalają znacząco obniżyć poziom zużywanego paliwa.

Kotły 100 kW (oraz wszystkie pozostałe propozycje w naszej ofercie) wyposażone są w wygodny podajnik. Dzięki niemu nie musisz stale rozpalać w piecu i dorzucać paliwa. Wystarczy wyregulować ustawienia i uzupełnić podajnik, który automatycznie będzie dodawać ekogroszek lub węgiel do pieca, w odpowiednich odstępach czasowych. To wybitnie wygodne rozwiązanie dla każdego. Przekonaj się o tym na własnym przykładzie.