PEG 5

Filtruj

Aktywne filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Co zrobić, aby cieszyć się wydajnym, oszczędnym i zarazem ekologicznym ogrzewaniem? My mamy na to sposób! To oczywiście piece z podajnikiem PEG 5, które zostały zaprojektowane według najbardziej restrykcyjnych wymogów i unijnych dyrektyw dotyczących urządzeń grzewczych. Stanowią nową generację kotłów z automatycznym podawaniem paliwa, które zostały wyposażone w ceramiczną komorę spalania i kanały. To właśnie zastosowanie tych nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych sprawiło, że do środowiska naturalnego przedostaje się mniej szkodliwych substancji przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej sprawności energetycznej, sięgającej ponad 90%.

PROMOCJA 0zł
6.750,00 7.560,00 
Piece z podajnikiem PEG 5 to urządzenia charakteryzujące się prostą i nieskomplikowaną obsługą. Wszystko za sprawą automatycznego i sterowanego systemu podawania paliwa, który pozwala cieszyć się optymalną temperaturą wody i temperatury otoczenia – przy minimalnym wysiłku użytkownika. Znajdują zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania i C.W.U. w obiektach mieszkalnych, ale również warsztatach, halach, pawilonach, gospodarstwach wiejskich itp. Jest to piec na ekogroszek o wartości opałowej 26 MJ/kg.

W skład pieca z podajnikiem PEG 5 wchodzą następujące elementy: palnik z podajnikiem, komora paleniskowe i popielnikowa, właz paleniska, popielnika i wyczystek, część konwekcyjna, część nadmuchowa palnika ze sterownikiem, czopuch i izolacja cieplna, która składa się z wełny mineralnej zabezpieczającej przed stratami energii. Dla bezpieczeństwa użytkowania, oferowane w naszym asortymencie piece z podajnikiem PEG wyposażone są w regulator z czujnikami awaryjnymi, które wyłączają kocioł i alarmują o niebezpieczeństwie sygnałem świetlnym lub dźwiękowym na wypadek przekroczenia maksymalnej temperatury w kotle czy cofnięcia się żaru do podajnika paliwa. Nasze kotły CO z podajnikiem są gwarancją najwyższej jakości, oszczędności w ilości spalanego groszku i bezpieczeństwa stosowania, którą potwierdza deklaracja zgodności i oznaczenie znakiem „CE”.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem. Posiadamy również na sprzedaż piec na pellet i agropellet – w równie atrakcyjnych cenach zakupu.