LIDER

Filtruj

Aktywne filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Wybierz piece z podajnikiem Lider

W tej kategorii oferujemy piece z podajnikiem Lider, które są niezwykle często wybierane przez naszych klientów. Wynika to z faktu, że możesz wybrać dokładnie taką moc urządzenia, jakiej potrzebujesz. W naszej ofercie znajdziesz bowiem kotły CO z podajnikiem 7 kW idealne do niewielkich pomieszczeń. Interesuje Cię piec na ekogroszek, który świetnie sprawdzi się na dużych metrażach? W takim razie sprawdź koniecznie wariant o mocy aż 50 kW. Oferowany wariant jest odpowiedni nawet do hal lub magazynów o powierzchni od 400 m2 – 500 m2. Niewątpliwą zaletą oferowanych produktów jest także fakt, że piec nie zajmuje dużo miejsca, więc bez trudu ustawisz go nawet w niewielkiej kotłowni. Co więcej, prezentowany piec na pellet objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.

Sprawdź możliwości nowoczesnego konfiguratora

Rozumiemy, że potrzeby naszych klientów są zróżnicowane. Właśnie z tego powodu piece z podajnikiem Lider możesz w pełni dopasować do własnych potrzeb. Korzystając z prostego konfiguratora, wybierz moc urządzeni, jego kolor, stronę położenia podajnika, oraz otwierania drzwi. Dzięki temu codzienne korzystanie z kotła stanie się przyjemnością.

Postaw na innowacyjny sterownik

Oferowane piece z podajnikiem Lider możesz także uzupełnić o nowoczesny sterownik. Urządzenie to pozwala na zarządzanie aż czterema pompami CO. Dodatkowo odpowiednie ustawienie sterownika pozwala na uzyskanie w pełni zoptymalizowanego procesu spalania opału na retorcie.

Poznaj już teraz wszystkie zalety oferowanych pieców i zdecyduj, który model zamówisz.

6.100,00 12.800,00