FENIKS KOMFORT EKO

Filtruj

Aktywne filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Poznaj piece z podajnikiem FENIKS KOMFORT EKO

W tej kategorii znajdziesz kotły CO z podajnikiem żeliwnym. Co należy wziąć pod uwagę zamawiając piec na pellet? Przede wszystkim istotny jest metraż, jaki ma zostać ogrzany. Piece z podajnikiem FENIKS KOMFORT EKO o mocy 12 kW świetnie sprawdzą się do budynków o powierzchni od 50 m2 – 110 m2. Kotły o mocy 16 kW są z kolei polecane dla metraży od 110 m2 – 160 m2. Zależy Ci na sterowniku i panelu pokojowym, aby sterowanie temperaturą w domu było wyjątkowo łatwe? W takim razie wybierz piec, w którym urządzenia te otrzymasz od nas gratis. Oferowany panel jest nie tylko intuicyjny w obsłudze, ale również wyposażony jest w możliwość wyboru obiegu grzewczego, a także informuje o wystąpieniu alarmu w regulatorze.

Sprawdź możliwości, jakie daje konfigurator pieca

Nasza oferta została dobrana w taki sposób, aby wybór idealnego urządzenia nie stanowił żadnego problemu. Właśnie z tego powodu oferowane piece z podajnikiem FENIKS KOMFORT EKO możesz w pełni dopasować do własnych oczekiwań. Zdecyduj o kolorze kotła i drzwiczek, aby zamówiony sprzęt zachwycał doskonałym wyglądem wizualnym. Dodatkowo masz możliwość wyboru jednego z aż czterech sterowników. Ze względów organizacyjnych istotne jest również ustalenie, na którą stronę mają otwierać się drzwi kotła oraz z której strony należy umieścić podajnik.

Co ważne na oferowany piec na ekogroszek możesz uzyskać dofinansowanie w ramach licznych projektów rządowych, obejmujących wiele polskich miast i gmin.

Sprawdź już teraz pełną ofertę i postaw na ekologiczne oraz ekonomiczne ogrzewanie Twojego domu lub mieszkania.

6.800,00 7.100,00