FENIKS KOMFORT BIO

Filtruj

Aktywne filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Piece z podajnikiem FENIKS KOMFORT BIO dla wymagających

W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości piece z podajnikiem FENIKS KOMFORT BIO. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko piece o standardowej mocy 20 kW i 25 kW. Masz także możliwość skonfigurowania urządzenia tak, aby w pełni odpowiadał na Twoje potrzeby. Oferowany piec na pellet dorównuje możliwościami najlepszym na rynku sprzętom. Prezentowane kotły na CO z podajnikiem mają wydajność energetyczną na poziomie 90,2%. Wygodę użytkowania zapewnia wyświetlacz LCD odpowiedzialny na regulację temperatury.

Jakie możliwości daje piec na ekogroszek z możliwością konfigurowania? W tym wypadku możesz zdecydować nie tylko o tym, na którą stronę mają otwierać się drzwi. Przede wszystkim wybierasz moc urządzenia. Następnie decydujesz o kolorze drzwi i pieca. Kolejnym krokiem jest wybór rodzaju sterownika, a także strony, na której ma się znajdować podajnik. Dzięki temu piec będzie w pełni dopasowanych do Twoich oczekiwań oraz wielkości pomieszczenia.

Poznaj zalety innowacyjnego sterowania piecem

W naszym sklepie internetowym dużą popularnością cieszy się również sterownik, który sprawia, że piece z podajnikiem FENIKS KOMFORT BIO są jeszcze wygodniejsze w użyciu. Sterownik wyposażony jest m.in. w możliwość automatycznego zapłonu oraz zapamiętania czterech rodzajów paliwa. Urządzenie to wyposażone jest również w czytelny graficzny wyświetlacz LCD oraz funkcję umożliwiającą obsługę termostatu pokojowego kotła. Sprawdź już teraz wszystkie zalety oferowanych produktów i zamów urządzenie na miarę swoich potrzeb.

9.450,00 10.450,00