ECOTECH

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Kotły z podajnikiem żeliwnym Ecotech

W tej kategorii znajdziesz innowacyjny piec na ekogroszek, który z łatwością spełni Twoje oczekiwania. Prezentowane kotły z podajnikiem żeliwnym Ecotech wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjna cena. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na piec na pellet o mocy od 15 do 35 kW.

Poznaj zalety oferowanych kotłów

Lubisz innowacyjne rozwiązania? W takim razie oferowane kotły z podajnikiem żeliwnym Ecotech spełnią Twoje oczekiwania. Prezentowane produkty możesz uzupełnić o praktyczny sterownik, który pozwoli na wygodne zarządzanie temperaturą. Dzięki temu prezentowane kotły CO z podajnikiem są niezwykle proste w obsłudze. Sterownik pozwala na regulację temperatury z płynną modulacją mocy oraz regulacją procesu spalania. Co więcej, urządzenie to pozwala na zarządzanie temperaturą za pomocą modułu internetowego. Sterownik wyposażony jest także w funkcję zapobiegająca zamarzaniu instalacji poniżej 5° C.

Sprawdź już teraz pełną ofertę i przekonaj się, jak wiele zyskasz wybierając kotły z podajnikiem żeliwnym Ecotech. Poznaj już teraz asortyment dostępny w tej kategorii i złóż zamówienie.

9.000,00 
9.250,00 

Osprzęt do kotłów 5 klasy i ecodesign

Sterownik AGROS PID

675,00