Kotły na ekogroszek

Filtruj

Aktywne filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne kotły na ekogroszek. Jako polecani przez Klientów producenci z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować najwyższą jakość urządzeń. Proponujemy szeroką gamę modeli o różnych wartościach mocy cieplnej, wyposażonych w innowacyjne podajniki. Nasz asortyment obejmuje kompaktowe modele o mocy od 7 kW, które znakomicie sprawdzą się w niewielkich obiektach i standardowych domach mieszkalnych, jak również niezwykle wydajne maszyny o mocy aż 150 kW, idealne do ogrzania powierzchni ponad 1000 m2.

W zależności od modelu, piece świetnie sprawdzają się do spalania węgla, a także biopaliw. Charakteryzują się wysoką czystością spalania ekogroszku oraz efektywnością energetyczną. Dzięki optymalnej pojemności zbiorników, opału wystarcza zazwyczaj na kilka dni pracy kotła. Czas ten zależy od kilku czynników, m.in. kaloryczności opału, wielkości budynku i jego ocieplenia, temperatury na zewnątrz oraz zapotrzebowania na ciepło. Nasze kotły na ekogroszek są bardzo wygodne i proste w obsłudze. Dzięki wyposażeniu maszyn w zaawansowaną technicznie automatykę, proces kontroli urządzenia jest jeszcze sprawniejszy.

Kocioł na ekogroszek z nowoczesnym podajnikiem

W naszym asortymencie każdy Klient znaleźć może piec na ekogroszek z podajnikiem wysokiej klasy. Proponujemy modele z podajnikami ślimakowymi standardowymi, a także żeliwnymi. Modele z żeliwa cechują się wyjątkową trwałością i odpornością na wysoką temperaturę. To sprawia, że praca paleniska, a także żywotność urządzenia ulegają wydłużeniu nawet o kilkanaście lat. Kotły zostały wyposażone w solidne podajniki napędzane motoreduktorem. Praca silnika jest regulowana przez prosty w obsłudze sterownik kotła. Kolorowe wyświetlacze umożliwiają intuicyjne kontrolowanie urządzenia oraz zaprogramowanie wybranych parametrów regulatora. Dzięki temu możliwe jest sprawne i łatwe dopasowanie danych dotyczących pracy pieca do konkretnych potrzeb oraz systemu ogrzewania.

Piec na ekogroszek 5 klasy

Produkowane przez nas kotły posiadają certyfikaty EcoDesign i 5 klasy, będące poświadczeniem wysokiego stopnia ekologiczności oraz ekonomiczności modeli. Spełniają one surowe wymagania polskie oraz dyrektywy europejskie dotyczące urządzeń grzewczych. Kocioł 5 klasy na ekogroszek z odpowiednim logotypem to gwarancja, że proces spalania odbywa się z pełną dbałością o środowisko naturalne. Prezentowane wersje emitują mniej pyłów, tlenku węgla, substancji smolistych oraz innego rodzaju zanieczyszczeń do atmosfery w porównaniu ze sprzętem niższych klas. Ponadto cechują się znakomitą wydajnością oraz sprawnością sięgającą aż 92%, co przekłada się na oszczędne spalanie paliw ekologicznych.

Każda osoba kupująca u nas piec na ekogroszek 5 klasy otrzymuje odpowiednie certyfikaty, co sprawia, że może starać się o dofinansowanie na modernizację kotłowni albo wymianę urządzenia. Dzięki programom dotacji ze środków Polski, a także Unii Europejskiej możliwe jest uzyskanie wysokich środków pieniężnych na zakup urządzenia.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i wyboru pieca najlepiej dopasowanego do konkretnych potrzeb.