Kotły CO 5 klasy z podajnikiem

Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Nasz asortyment obejmuje praktyczne, nowoczesne i łatwe w obsłudze kotły CO z podajnikiem. Od wielu lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą pieców, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość urządzeń oraz fachowe doradztwo specjalistów w zakresie wyboru odpowiedniego modelu. Oferujemy profesjonalne kotły z podajnikiem, które znajdą zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielomieszkaniowych, firmowych oraz innego rodzaju obiektach. Wszystkie dostępne urządzenia są objęte gwarancją.

9.000,00 
9.250,00 
7.690,00 
8.480,00 
9.380,00 
11.000,00 
11.500,00 
10.380,00 
11.440,00 
14.390,00 
9.600,00 
10.600,00 
10.600,00 
11.600,00 

W ofercie mamy kotły na ekogroszek, piece na pellet, a także uniwersalne modele pozwalające na spalanie zarówno pelletu, jak i ekogroszku. Do ich produkcji wykorzystaliśmy najlepszej jakości materiały i komponenty. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych gwarantuje, że powstałe sprzęty cechują się wyjątkową wydajnością, wysoką sprawnością oraz łatwą obsługą. Nasz asortyment obejmuje modele o różnej mocy, co pozwala na łatwe dopasowanie artykułu do konkretnych potrzeb Klienta. Oferujemy artykuły, które sprawdzą się znakomicie w prywatnych domach o standardowym metrażu, a także profesjonalne sprzęty do budynków wielkopowierzchniowych. Urządzenia wyposażyliśmy w różnego rodzaju funkcjonalności, w tym m.in. czytelne, intuicyjne w obsłudze panele umożliwiające łatwe ustawianie wybranych parametrów. Zainstalowaliśmy także wytrzymałe podajniki sterowane za pomocą aplikacji mobilnych. W zależności od modelu i rodzaju kotła, w podajnikach znajdują się takie praktyczne rozwiązania jak m.in. system bezciśnieniowego i równomiernego rozprowadzania powietrza w komorze spalania, motoreduktor z biegiem wstecznym, system przepustnic powietrznych oraz inne opcje.

Kotły 5 klasa

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez naszą firmę kotły były nie tylko praktyczne, ale również możliwie najmniej szkodliwe dla środowiska. Dlatego wprowadzamy innowacyjne pomysły i technologie po to, aby urządzenia emitowały jak najniższą ilość zanieczyszczeń. Nasze produkty są w pełni ekologiczne oraz ekonomiczne. Posiadają również certyfikaty 5 klasy, poświadczające spełnianie surowych norm PN-EN 303-5:2012. Oznacza to, że produkowane przez nasze przedsiębiorstwo sprzęty cechują się bardzo niską emisją spalin, substancji smolistych, pyłów i tlenku węgla. Są także bardzo wydajne – ich sprawność sięga ponad 90%. Wysoki stopień spalania wiąże się z oszczędnością na zużyciu paliwa, co z kolei przekłada się na znaczne oszczędności finansowe. Jest to szczególnie widoczne w porównaniu z piecami starszej generacji.

Piec CO 5 klasy posiada również certyfikat EcoDesign. Jest on przyznawany urządzeniom spełniającym surowe wytyczne Dyrektywy Parlamentu Europejskiego ze stycznia 2020 roku. Stanowi poświadczenie znakomitej sprawności oraz niskich wartości emisji spalin, co przekłada się na oszczędności energii sięgające nawet 25%. Dzięki temu, że piec z podajnikiem posiada wspomniane oznaczenia, Klient może starać się o uzyskanie korzystnych dofinansowań w ramach programów polskich i europejskich. To pozwala na uzyskanie zwrotu z inwestycji w wysokości nawet 80% wartości urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.