Kotły na pellet

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dostępne w naszym asortymencie kotły na pellet to nowoczesne, funkcjonalne urządzenia przeznaczone do różnych zastosowań. W zależności od modelu i mocy cieplnej, sprawdzą się w domach jednorodzinnych, obiektach wielomieszkaniowych, zakładach, budynkach firmowych oraz innych miejscach. Pozwalają na wydajne spalanie pelletu oraz agropelletu, np. ze słomy rzepakowej albo łusek słonecznika. Oferowane urządzenia są objęte gwarancją. Są do nabycia w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, dzięki wyposażeniu pieców w odpowiednie certyfikaty, możliwe jest uzyskanie znacznych dofinansowań z programów europejskich i krajowych na wymianę kotła albo modernizację kotłowni.

11.000,00 
11.500,00 
10.600,00 

Piec CO na pellet z nowoczesnym podajnikiem

Nasza oferta obejmuje modele o mocy od 15 do 24 kW z wysokiej klasy podajnikami. Moc o wartości 20-24 kW pozwala na ogrzanie powierzchni od 160 do 240 m2, z kolei modele 15 kW sprawdzą się znakomicie w mniejszych obiektach od 60 do 150 m2.

Urządzenia cechują się doskonałą sprawnością energetyczną wynoszącą średnio 90% przy mocy minimalnej, jak również nominalnej. Wyposażyliśmy je w nowoczesne regulatory z wyświetlaczami LCD, pozwalającymi na wygodną i sprawną regulację temperatury. Solidne sterowniki umożliwiają sterowanie pompą CWU oraz obiegu CO, a w wersjach rozszerzonych urządzeń – również temperaturą podłogi i obiegu zaworu mieszającego. Dzięki funkcji programu tygodniowego możliwe jest dodatkowe obniżenie kosztów zużycia paliwa. Sprzęt został także wyposażony w czytelny ekran graficzny, dzięki któremu obsługa urządzenia staje się jeszcze łatwiejsza.

W piecach zainstalowaliśmy ponadto solidne i praktyczne podajniki obsługiwane przy pomocy sterowników. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i znakomitej jakości materiałów gwarantuje niezawodną pracę pieca. Bezawaryjny sterownik pozwala m.in. na obsługę pomp elektronicznych, CO, CWU, układu podającego, wentylatora, sterowanie pogodowe oraz wiele innych działań. Kotły na pellet można rozbudować poprzez podłączenie do nich modułu do obsługi regulatora przez internet, zdalnego panelu marki Brager i niezależnego termostatu pokojowego.

Kotły 5 klasy – ekologiczne i ekonomiczne

W trosce o środowisko naturalne, projektujemy i produkujemy urządzenia o możliwie najniższym poziomie emisji spalin. Wprowadzone nowoczesne rozwiązania zostały docenione przyznaniem naszym kotłom certyfikatów 5 klasy oraz EcoDesign. Oznaczenia te stanowią poświadczenie spełniania przez urządzenia surowych norm z zakresu bezpieczeństwa dla natury i otoczenia. Proces spalania w kotłach odbywa się z najwyższą dbałością o środowisko. Sprzęt emituje znacznie mniejszą ilość pyłów, substancji smolistych i innego rodzaju spalin do atmosfery w porównaniu z piecami pozostałych klas. Ponadto dzięki wysokiej wydajności oraz sprawności sięgającej 90% możliwe jest ograniczenie spalania paliw, co przekłada się na uzyskanie znaczących oszczędności finansowych.

Zobacz naszą ofertę funkcjonalnych kotłów na pellet i wybierz urządzenie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.