Kotły na ekogroszek i pellet (uniwersalne)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Każdy dostępny w naszym sklepie piec na pellet i ekogroszek to nowoczesne, wysoce funkcjonalne urządzenie 5 klasy. Dostępne w naszym asortymencie sprzęty są bardzo wydajne. Charakteryzują się znakomitą efektywnością w spalaniu paliw ekologicznych: pelletu, ekogroszku, miału i jego mieszanek, a także zbóż. Wyposażyliśmy je w innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak podajniki sterowane za pomocą mobilnych aplikacji, z zainstalowanym systemem przepustnic powietrznych, równomiernego i bezciśnieniowego rozprowadzania powietrza w komorze spalania oraz markowym motoreduktorem z biegiem wstecznym. Nasz asortyment obejmuje różne modele o mocy od 10 do 28 kW. Tak szeroki wybór produktów gwarantuje, że każdy Klient znaleźć może w sklepie towar dopasowany do swych potrzeb.

Ekologiczne i ekonomiczne kotły

Troszczymy się o środowisko i jakość powietrza, którym oddychamy. Dlatego też produkowane przez nas urządzenia wyposażamy w innowacyjne rozwiązania, aby mogły dzięki nim emitować jak najmniejszą ilość zanieczyszczeń. Są one w pełni ekologiczne, a przy tym ekonomiczne. Oferowane piece to unikatowe rozwiązania na rynku kotlarskim, posiadają bowiem certyfikaty 5 klasy oraz EcoDesign zarówno na pellet, jak i ekogroszek. Wybierając kotły firmy Woźny Junior, inwestujesz w przyszłość naszej planety.

Piece na „piątkę”!

Oznaczenie 5 klasy wskazuje, że nasz sprzęt spełnia surowe normy PN-EN 303-5:2012. Klasa 5 jest najwyższą, jaką można uzyskać i gwarantuje najlepszą jakość urządzenia. Kotły 5 klasy spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania w zakresie energetycznym. Emitują znacznie mniej substancji smolistych, pyłów, tlenku węgla oraz innych zanieczyszczeń niż piece pozostałych klas. Dzięki nowoczesnym podzespołom cechują się ponadto bardzo wysoką wydajnością oraz sprawnością sięgającą ponad 90%. Ważną zaletą naszych pieców jest również tania eksploatacja. Zużywają one dużo mniej paliwa niż modele starszej generacji, co przekłada się na duże oszczędności finansowe. Są ponadto proste i wygodne w obsłudze. Warto także wspomnieć o atrakcyjnych, bardzo konkurencyjnych cenach urządzeń, na które można dodatkowo uzyskać korzystne dofinansowania w ramach dotacji z programów europejskich oraz krajowych. Zwrot inwestycji może sięgać nawet 80% wartości.

Kotły z certyfikatem EcoDesign

Każdy wyprodukowany przez naszą firmę piec na pellet i ekogroszek posiada również certyfikat EcoDesign, wydawany kotłom spełniającym Dyrektywę Parlamentu Europejskiego ze stycznia 2020 roku. Otrzymany logotyp zaświadcza, że urządzenie cechuje się wysoką sprawnością oraz niską wartością emisji spalin zarówno wtedy, gdy pracuje z mocą maksymalną, jak i obniżoną. Gwarantuje także, że oferowane sprzęty spełniają surowe normy ekologiczne przez cały czas eksploatacji, co wiąże się dodatkowo z oszczędnościami energii sięgającymi nawet 20-25%. Zdobycie certyfikatu EcoDesign przez naszą firmę stanowi więc dowód na najwyższą jakość, funkcjonalność i innowacyjność produkowanych kotłów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu pieca do swojego domu. Służymy również profesjonalną poradą w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia.