Kotły i piece CO | Woźny - Pleszew
Firma Woźny działająca na terenie Pleszewa oferuje wysokiej jakości kotły i piece CO. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
21470
page-template-default,page,page-id-21470,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Kotły i piece

Kotły i piece CO – Pleszew

Kotły c.o., nazywane również piecami c.o. zmieniają energię paliwa w ciepło, które rozprowadzane jest do pomieszczeń budynku za pomocą instalacji ogrzewania. Aby dobrać odpowiedni piec do ogrzewanej powierzchni, należy w pierwszej kolejności przeanalizować kilka istotnych czynników, wpływających na cały system. Przed zakupem warto zastanowić się nad mocą kotła, która powinna być uzależniona od wielkości pomieszczenia oraz jego wysokości. Im większa jego powierzchnia, tym wymagana jest większa moc.

W przypadku stosowania paliwa o niskiej kaloryczności, dobrym rozwiązaniem będzie montaż większego pieca. W zależności od rodzaju użytego paliwa, inaczej rozłożą się koszty ogrzewania danego budynku. Oczywiście istnieje możliwość ich obniżenia poprzez zastosowanie regulacji temperatury w danych pomieszczeniach, dlatego warto pamiętać o tym, by systemy grzewcze posiadały urządzenia niezbędne do sterowania instalacją

Kotły i piece c.o. – Pleszew

W związku z zapotrzebowaniem na energię cieplną i szybko rosnącymi kosztami eksploatacji instalacji grzewczych nasza firma oferuje państwu pleszewskie kotły stalowe, które znajdą zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, warsztatach, budynkach przemysłowych, szkołach oraz gospodarstwach rolnych. Produkujemy kilka typów kotłów, spośród których każdy występuje w trzech wersjach: tylno kanałowych, górnokanałowych i bocznokanałowych w zależności od wielkości pomieszczenia przeznaczonego na kotłownie. Jeżeli poszukujecie Państwo pieców c.o w Pleszewie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ceny pieców c.o. w Pleszewie są konkurencyjne a ich jakość pozwala na sprawne użytkowanie przez wiele lat. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z piecami w Pleszewie zapraszamy do kontaktu!